Видео

Gery-Nikol feat. Krisko - Ела И Си Вземи [Official HD Video]

Гери-Никол feat. Криско - Ела И Си Вземи
Музика, текст, аранжимент - Криско
Режисьор - Валери Милев
Official Download Links:
iTunes - http://apple.co/1QJTo04
Amazon MP3 - http://amzn.to/1L1Qpi9
Spotify - http://spoti.fi/1GkhaNL
Facing The Sun Copyright Management

Времетраене 04:12 Дата 29-06-2015 Преглеждания 8451 Категории Музикални  

Коментари

9:9,6 April
Poco fa ho postato sul mio blog orologi replica italia un articolo di replica Top 3 Panerai e la parte superiore era composto da Panerai Luminor orologi replica. Ecco perché,
Страници:«<12
Анонимни потребители не могат да коментират. Влез или се регистрирай.